Forum - Grenadier - Jager kompanie von Sell aus Festung Glatz

Lekka piechota - www.lekkapiechota.prv.pl


#1 2011-02-28 11:25:45

Steiner

Dowódca GJvS

9420370
Call me!
Zarejestrowany: 2007-02-27
Posty: 732
Punktów :   

Czy forum jest nam jeszcze potrzebne?

Ano właśnie, jak w temacie. Czy to forum w obecnej formule jest nam jeszcze potrzebne? W zasadzie nie ma na nim żadnej dyskusji. Żadnego ruchu. Ludzie zabierają głos sporadcznie, często po długim czasie od założenia tematu, czy odpowiedzi na post.
Ale wejścia na forum są, co widać na pasku obecności, kto był danego dnia.

W kwestii umundurowania i wyposażenia podjąłem starania, aby przemodelować wizerunek odtwarzanej jednostki na jak najbadziej zbliżony do wzorca.
Poruszone kwestie rezygnacji z odtwarzania strony carskiej w Powstaniu Listopadowym i Styczniowym nie spotkały się z żadnym odzewem.
Czy zaproponowane przeze mnie rozwiązanie zostalo zaakceptowane, czy nie?
Nie wiem, bo nikt nic w tym temacie nie napisał...

Kwestia kalendarium imporez i zgłaszania chęci udziału w imprezach.
W kalendarium są wypisane imprezy z terminami. Dobrze by było, przed wysłaniem potwierdzenia zgłoszenia z ilością uczestników, wiedzieć ile osób jest zdeklarowanych. A tu też szału nie ma. Najbliższa impreza za trzy tygodnie (Jonkowo), a nikt poza Walusiem i Orłem nie potwierdził chęci uczestnictwa.
Jak to rozumieć?
Czy nikt nie chce jechać do Jonkowa, czy może członkowie naszej ekipy będą się zgłaszć indywidualnie do organizatora?
Jeśli tak, to można uznać, że moja funkcja jako d-cy wygasła.

Offline

 

#2 2011-02-28 19:58:26

Wrotycz

Myśliwy GJvS

Zarejestrowany: 2007-02-27
Posty: 124
Punktów :   

Re: Czy forum jest nam jeszcze potrzebne?

Ee ee ! nie ma co się zrażać  ja mam na forum Kampinosu od dwóch lat tak samo, sam piszę, sam czytam, sam sobie odpowiadam chyba wszystkim się wszystko znudziło, może z wiosna zachce się chcieć.

Offline

 

#3 2011-03-01 19:57:18

viting

Member

Zarejestrowany: 2009-08-05
Posty: 34
Punktów :   

Re: Czy forum jest nam jeszcze potrzebne?

Forum jest potrzebne bo takie osoby jak ja poza Kampinosu to były  odcięte  informacji co się dzieje w grupie. Kwestia mundury  wodzu nie wszystkich jest stać na ciągłe zmiany  w umundurowany i dokupywaniu nowych gratów. Powstanie Styczniowe w tym roku zorganizowałem na próbę małą inscenizacje w tej tematyce i się udało za rok ruszam z trochę większą impreza o tematyce powstania.

Offline

 

#4 2011-03-03 16:03:19

zbroja

GJvS

Zarejestrowany: 2007-05-10
Posty: 99
Punktów :   

Re: Czy forum jest nam jeszcze potrzebne?

Cześć ,tak sobie myslę że niema co się zrażać ,a jeśli niewiadomo o co chodzi to jak zwykle o kasę proza życia,organizatorzy jak wiecie refundują coraz słabiej koszty dojazdu a i tak sporo się dokłada z kieszeni,inna żecz to prawidłowe umundurowanie faktycznie nie wszyscy je mają ale myślę że to tylko kwestia czasu,najwarzniejszą sprawą jak myślę jest dobre zgranie w grupie i to chyba nam troszkę szwankuje przydało by się spotkać nawet po cywilnemu a jeszcze lepiej na ćwiczeniach,można by zrobić taktykę itp. ewentualnie wybrać się na strzelnicę dogodną dla wszystkich przypomnieć sobie czym to się je jak smakuje siarka,Wiosna idzie jest coraz cieplej troszkę optymizmu proszę Państwa Pozdrawiam Tomek.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora